Ambasador luat cu ambulanţa de pe o stradă din Bucureşti

Incident nefericit în Bucureşti, în care a fost implicat un diplomat occidental. Luni, după prânz, ambulanţa a fost solicitată pe o stradă din Bucureşti, după ce ambasadorului Irlandei în România i s-a făcut rău.

Ambasadorul Irlandei la Bucureşti, Oliver Grogan, ieşea dintr-un local când i s-a făcut rău. Persoanele care îl însoţeau au apelat imediat numărul unic de urgenţă 112 şi au solicitat intervenţia ambulanţei. Diplomatul a fost transportat la spital pentru îngrijiri.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?