APĂRARE HALUCINANTĂ A PEDOFILULUI. Cum a justificat oribilele fapte fostul ofiţer MApN

Suspectul le-a spus judecătorilor că făcea studii sociologice pe minori

Judecătorii nu au ţinut însă cont de argumentele suspectului şi l-au arestat preventiv. Pensionarul, în vârstă de 63 de ani, este acuzat că ar fi agresat sexual şapte băieţi şi o fetiţă, cu vârste între cinci şi zece ani.

Anchetatorii susţin că pedofilul acţiona în apropierea grădiniţelor şi şcolilor din Bucureşti. Încă de la primele ore ale dimineţii, când copiii intrau la cursuri, bărbatul se poziţiona în faţa unităţilor de învăţământ şi îi pândea, după care, pe cei care nu erau însoţiţi de părinţi îi urmărea, îi acosta, şi apoi profita de ei.

Sursa: Comisarul.ro


populare
astăzi

1 „Valorile” României au lovit din nou...

2 „Declin cu respect această eventuală nominalizare”

3 Așa o fi?

4 BREAKING Nume controversate apar în viitorul Guvern / Lista miniștrilor din Guvernul Tomac și cine sunt aceștia

5 VIDEO „Ești proastă!” / Derapaj total al lui Trump la NBC: o jignește pe jurnalista Kristen Welker și iese din interviu în plin schimb de replici