Coaliția de guvernare se reunește în ședință

Coaliția de guvernare se reunește marți în ședință la sediul PSD. Anunțul a fost făcut luni de președintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, care a precizat că în ședință se va discuta, printre altele, despre prioritățile legislative ale noii sesiuni parlamentare.

"Mâine (marți — n.r.), la 10,00, o să avem o întâlnire a coaliției aici, la sediul nostru, în care vom discuta o parte din subiectele pe care le-am discutat astăzi în Biroul Permanent Național", a declarat Liviu Dragnea, într-o conferință de presă la finalul ședinței BPN al PSD. AGERPRES


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 Gâgă de doi lei ajuns președinte: „Nu poți să te lupți cu sistemul, când ești șeful sistemului”