Fosta șefă a DIICOT Alina Bica, la DNA pentru restituirea unui telefon

Fostul procuror șef al DIICOT Alina Bica s-a prezentat, luni, la Direcția Națională Anticorupție (DNA) pentru restituirea unei telefon mobil. Ea a venit însoțită de avocata sa și a stat în sediul DNA câteva minute.

Alina Bica a venit la DNA ca să i se restituie un telefon pe care l-a predat atunci când a fost reținută. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...