Gorj/Primarul şi vicele din Bîlteni, duşi cu duba la audieri

Primarul şi viceprimarul din Bîlteni, Gheorghe Păsărin şi Dumitru Oprea, au fost duşi la audieri, cu duba poliţiei. La audieri la sediul IPJ va ajunge şi preotul bisericii care a beneficiat de reabilitare, dar şi alte persoane. În acest dosar este estimată o evaziune de 2,8 milioane de lei.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!