Gulbis, băiat de bani gata, a pierdut la cazinou toţi banii câştigaţi la Roland Garros!

Ernest Gulbis l-a învins pe Federer la Roland Garros

Fiul uneia dintre cele mai bogate familii din ţara sa, tânărul leton nu este pasionat numai de tenis, ci şi de jocurile de noroc, comentează publicaţia 20minutes.ch, potrivit Capital.ro.

"După ce am pierdut meciul cu Djokovic (în semifinale - n.r.), m-am întors în Letonia şi m-am dus la cazinou cu vărul meu. Am mizat toţi banii câştigaţi la Paris - 412.500 de euro - şi am pierdut tot", a mărturisit Gulbis, citat de cotidianul italian Gazzetta dello Sport.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?