Ilie Năstase s-a înscris în UNPR

Senatorul Ilie Năstase s-a înscris în Uniunea Națională pentru Progresul României, informează un comunicat al Biroului de presă al partidului, transmis miercuri AGERPRES. ''Senatorul Ilie Năstase s-a înscris în Uniunea Naționala pentru Progresul României. Începând cu această dată, parlamentarul UNPR își desfășoară activitatea în cadrul grupului parlamentar al PSD din Senat'', se precizează în comunicatul citat.

Ilie Năstase a fost ales senator în colegiul uninominal 8 din Circumscripția electorală nr.42.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?