Iohannis a pensionat-o pe judecătoarea care l-a CONDAMNAT pe Dragnea

Preşedintele Klaus Iohannis a semnat, luni, decretul privind eliberarea din funcţa de judecător la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie a judecătoarei Corina-Michaela Jîjîie, prin pensionare, de la data de 15 septembrie 2015.

Judecătoarea a făcut parte, alături de Lavinia Leferache și Lucia Rog, din completul care a decis condamnarea în primă instanță a lui Liviu Dragnea, în dosarul Referendumului 1 – un an de închisoare cu suspendare.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?