Iohannis: La mulți ani celor care astăzi își serbează ziua onomastică

Președintele Klaus Iohannis le urează sănătate, bucurie și împliniri celor care își serbează, duminică, de Sărbătoarea Sfântului Nicolae, ziua onomastică.

"Sărbătoarea Sfântului Nicolae să vă aducă tuturor multă sănătate, bucurie și împliniri alături de cei dragi! La mulți ani celor care astăzi își serbează ziua onomastică!", se arată în mesajul postat duminică pe pagina de Facebook a șefului statului .

AGERPRES


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...