Ionel Ganea a PÂRÂT U Cluj la DNA

 Marţi, la ora 11, la sediul Direcţiei Naţionale Anticorupţie a ajuns fostul fotbalist Ionel Ganea. Acesta a depus o plângere împotriva Universităţii Cluj, club pe care l-a antrenat mai bine de jumătate de an.

Fostul internaţional este nemulţumit după ce a pierdut un proces cu acest club, care i-ar datora aproximativ 200.000 de euro, anunţă televiziunea sport.ro. Fostul antrenor al Universităţii Cluj a pierdut un proces la Curtea de Apel Suceava şi este obligat să restituie clubului 60.000 de euro.

Ganea a refuzat să facă declaraţii atât la intrare, cât şi la ieşirea din sediul DNA.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...