Ludovic Orban s-a RĂSTURNAT cu maşina

Liderul deputaţilor PNL, Ludovic Orban, a fost implicat într-un accident rutier la plecarea de la Iaşi, unde a participat la evenimentele prilejuite de Ziua Unirii.
Ludovic Orban a scăpat ca prin minune dintr-un accident rutier produs sâmbătă. Când se întorcea cu maşina de la Iaşi spre Bucureşti, după ce a participat la Ziua Unirii, liderul deputaţilor liberali a pierdut controlul volanului şi s-a răsturnat cu maşina. În ciuda gravităţii accidentului, Orban a scăpat nevătămat.

 Accidentul s-a produs la Sarca. La fata locului s-a deplasat un echipaj de la politie, iar ulterior a fost solicitat si un echipaj SMURD de la Targu Frumos.






populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!