O femeie a fost lovită de metrou în stația Politehnica

O femeie de aproximativ 55 ani a fost lovită luni de metrou în stația Politehnica și va fi transportată de urgență la Spitalul Universitar, informează Daniel Vasile, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) București.

Sursa citată nu a indicat cauza accidentului, dar a precizat că victima este conștientă.

La fața locului au acționat un echipaj al Detașamentului Special de Salvatori și două echipaje SMURD. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...