O femeie a fost lovită de metrou în stația Politehnica

O femeie de aproximativ 55 ani a fost lovită luni de metrou în stația Politehnica și va fi transportată de urgență la Spitalul Universitar, informează Daniel Vasile, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) București.

Sursa citată nu a indicat cauza accidentului, dar a precizat că victima este conștientă.

La fața locului au acționat un echipaj al Detașamentului Special de Salvatori și două echipaje SMURD. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...