O tânără de 26 de ani a murit, înjunghiată din gelozie, pe o stradă din Berceni

O tânără de 26 de ani şi-a pierdut viaţa după ce a fost înjunghiată, pe stradă, aparent din gelozie, de iubitul ei, luni seară, în cartierul Berceni din Capitală, au declarat pentru MEDIAFAX surse din Poliţie.

Incidentul a avut loc, în jurul orei 17.00, în zona străzii Luică.

Tânăra a fost înjunghiată în inimă şi a fost găsită în stop cardio-respirator de un echipaj SMURD, care a încercat în zadar resuscitarea ei, a declarat pentru MEDIAFAX coordonatorul SMURD Bucureşti Bogdan Opriţa.

Cel bănuit că a înjunghiat-o, iubitul ei, a fugit după comiterea faptei şi este căutat de poliţişti.

 


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului