Ponta, în baston la sediul PSD: M-a văzut medicul la televizor fără cârje și m-a certat

Victor Ponta a declarat, luni, la sediul PSD, unde s-a întors pentru ședința coaliției de guvernare, că se sprijină într-un baston întrucât a fost certat de medic, după ce l-a văzut la televizor, în prima parte a zilei, la BPN al partidului, fără cârje.

"Da, da. M-a văzut medicul la televizor fără (cârje — n.r.) și m-a certat", a afirmat Ponta.

Penalul s-a întors la sediul PSD pentru ședința coaliției de guvernare sprijinindu-se într-un baston, după ce dimineața a venit la reuniunea BPN fără cârje.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...