Premierul Dacian Cioloș a transmis pe Facebook: Un 2016 bun și frumos!

Premierul Dacian Cioloș a transmis joi, într-o postare pe pagina sa de Facebook, "La mulți ani" românilor și "un 2016 bun și frumos". Postarea premierului vine alături de câteva fotografii în care apare alături de membrii Cabinetului în ipostaze "mai de familie".

"Pe 30 decembrie, după o ședință lungă, ultima pe 2015, ne-am strâns toți membrii guvernului pentru a va transmite tuturor o urare sinceră de "La Mulți Ani"! Am ales câteva ipostaze mai "de familie" pentru ca urarea noastră să fie una cât mai caldă.

Așadar: "Un 2016 bun și frumos"!", a scris Cioloș, pe Facebook.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?