Preşedintele Iohannis e, în mare, sănătos. Are doar o uşoară pontită care irită un pic poporul

Preşedintele României şi-a efectuat analizele medicale anuale. Şi e sănătos. Doctorii i-au descoperit doar o mică pontită. Pe stânga. Însă, deocamdată, în afara unei iritări uşoare a poporului, nu e nimic serios.

 În conformitate cu hotărârea CSAT nr. 166 din 2006, Preşedintele României, domnul Klaus Iohannis, şi-a efectuat analizele medicale anuale la Spitalul Universitar de Urgenţă Militar Central Dr. Carol Davila. Potrivit raportului medical, vizita medicală anuală a fost făcută de o comisie multidisciplinară care apreciază că Preşedintele României este apt din punct de vedere medical pentru îndeplinirea atribuţiilor funcţiei, se arată într-un comunicat afişat pe site-ul administraţiei prezidenţiale.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas