Silviu Ionescu a murit în închisoare

Silviu Ionescu, fost însărcinat cu afaceri al Romaniei în Singapore, cu rang de ambasador, a murit în Penitenciarul Rahova. El ispăşea o pedeapsă pentru ucidere din culpă, în urma unui accident rutier produs în Singapore.

Se pare că el era bolnav de mai mult timp, iar astăzi la ora 16.00 a decedat. Familia a aflat abia azi la prânz că situația lui este gravă, cu doar câteva ore înainte de deces.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?