Silviu Ionescu a murit în închisoare

Silviu Ionescu, fost însărcinat cu afaceri al Romaniei în Singapore, cu rang de ambasador, a murit în Penitenciarul Rahova. El ispăşea o pedeapsă pentru ucidere din culpă, în urma unui accident rutier produs în Singapore.

Se pare că el era bolnav de mai mult timp, iar astăzi la ora 16.00 a decedat. Familia a aflat abia azi la prânz că situația lui este gravă, cu doar câteva ore înainte de deces.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...