Un iPhone 6, "furat dintr-o fabrică Foxconn"! Imaginile au ajuns pe Internet

Un iPhone 6, "furat dintr-o fabrică Foxconn"! Imaginile au ajuns pe Internet

Un iPhone 6, "furat dintr-o fabrică Foxconn"! / FOTO: www.cnet.com

Jurnalistii de la TMZ au intrat in posesia unor fotografii facute unui iPhone 6 furat dintr-o fabrica Foxconn din China. In unitatea respectiva s-ar produce multe dintre telefoanele Apple care vor fi pe piata de luna viitoare, dupa ce compania americana va lansa oficial noul model, scrie yoda.ro.

Cei care au intrat in posesia telefonului au declarat ca acesta nu ruleaza o versiune autentica de iOS, pentru ca sistemul de operare ar fi inca in dezvoltare si nu a fost instalat din motive de securitate. Desi este mai mare, telefonul ar fi mai usor decat modelul iPhone 5s, spun sursele din China.

VEZI IMAGINI AICI

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Nu mai sunt bani? / Mica Recalculare a pensiilor, în ritm de melc. Doar 65.000 de decizii emise, sub 10%. Ce probleme sunt?

2 Începe „curățenia” în companiile de stat. Vicepremierul Oana Gheorghiu va coordona reforma, iar „lista neagră” va fi aprobată joi

3 Țara care ar sări prima în ajutorul României dacă am fi atacați. Istoric: „Un vecin bun e mai valoros ca un frate aflat departe”

4 „Eu cred că tu nu ai orgasm” / O investigație despre un grup de medici români care promite femeilor plăcere și „recăpătarea încrederii” prin „rejuvenare…

5 Impozitul pe mașini, în funcție de capacitatea motorului, dar și de norma de poluare. Autoturismele pentru care taxele ar putea scădea