Vâlcov, AUDIAT la DNA după PERCHEZIȚIILE de joi/Procurorii au găsit peste 100 de TABLOURI

Fostul ministru Darius Vâlcov a fost adus din nou, vineri, la sediul DNA pentru audieri. Asta după ce ieri, în urma perchezițiilor care au avut loc în 4 locuri, inclusiv la sediile firmelor pe care le patrona împreună cu deputatul PSD Daniel Bărbulescu prin interpuși, anchetatorii au descoperit peste 100 de tablouri de valoare și mari sume de bani.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...