Cine este cel mai NOU "îngeraş" Victoria’s Secret pentru lenjerie de adolescente - GALERIE FOTO

Cine este cel mai NOU "îngeraş" Victoria’s Secret pentru lenjerie de adolescente - GALERIE FOTO

Janine Tugonon, fostă finalistă la titlul de Miss Universe 2012, este unul din cei mai noi „îngeraşi“ Victoria’s Secret.

Unul din cele mai noi modele Victoria’s Secret este Miss "Farmacie" - GALERIE FOTO (Imagine: Next Shark)

Janine este şi primul model filipinez al companiei de lenjerie. Ea apare într-o reclama Victoria’s Secret pentru o nouă linie de lenjerie, destinată studentelor.

Frumoasa filipineză a crescut într-un mic oraşel numit Orion, din zona Bataan, Filipine. Ea a crescut într-o familie de fermieri, unde a dezvoltat o pasiune pentru mâncarea tradiţională filipineză.

Janine a plecat din Filipine în 2013 pentru a studia farmacia şi în prezent locuieşte în Statele Unite. Primul ei concurs de frumuseţe câştigat a fost chiar Miss Farmacie.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 VIDEO Orban îl întrerupe pe Trump și-i spune că o vrea pe blondina de la Casa Albă...

2 Scene uluitoare pe autostradă: un cuplu, prins făcând sex în timp ce mașina rula cu 140 km / h

3 Soția unui star din Premier League s-a pozat nud, în plin proces de divorț. Imaginea „interzisă” a explodat pe internet

4 Hopa / El este Constantin Hanț, afaceristul pomenit în stenogramele DNA că s-a lăudat că încearcă să îl scoată din țară pe Călin Georgescu!

5 Fostul senator arestat în dosarul „Mită la MApN” a fost interceptat de DNA în discuția cu Octavian Berceanu despre Moșteanu: „Îi băgăm noi în buzunar.…