Da, are dreptate Patriarhia Română, materialul publicat de Recorder este o mizerie. Nu faci o lucrare care să dăinuie în istorie cu materiale cumpărate de la ABC-ul din sat, bă zărghiților! 

Da, are dreptate Patriarhia Română, materialul publicat de Recorder este o mizerie. Nu faci o lucrare care să dăinuie în istorie cu materiale cumpărate de la ABC-ul din sat, bă zărghiților!


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?