EXCLUSIV/REȚINEȚI această FOTOGRAFIE din BIROUL președintelui Iohannis!

Să salvați această fotografie! Ea va face istorie după ce, în curând, vor fi devoalate detalii incredibile despre afacerile imobiliare ale familiei prezidențiale. Descinderile procurorilor DNA de la Șelimbăr s-au oprit brusc. De ce oare? Ce au descoperit procurorii, și mai ales ce a dat în vileag primarul acuzat de o fraudă de 114 milioane de euro? Nu se miră nimeni că n-a fost reținut? Și primarul din Șelimbăr și fostul primar al Sibiului, ajuns președintele României din disperarea românilor, au folosit același notar pentru tranzacțiile imobiliare.

În această fotografie apare Nicu Borzea. Când Iohannis a pus prima oară piciorul la Cotroceni, în decembrie anul trecut, Nicu Borzea, venit tocmai din America, a fost acolo, pe holurile palatului. Și-a făcut fotografii în mai multe încăperi, inclusiv în biroul președintelui. Cine este Nicu Borzea, omul căruia ditamai președintele țării îi lăsa liber biroul pentru poze când mulți dintre românii din diaspora încă nu se vindecaseră după răceala cu care se procopsiseră după statul la coadă în ploaie din 14 noiembrie? Este ginerele asociatei cu care familia Iohannis a dobândit mai multe imobile.

Vin vremuri grele, domnule președinte!






populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Româncă șocată de prețuri în St. Moritz, cea mai scumpă stațiune din Elveția. Cât a plătit pentru o felie de pizza

3 BREAKING Ședință tensionată la PNL! Cele două tabere conturate în partid au dus prima luptă în spatele ușilor închise

4 Generalul Aurel Litan, fost comandant al Jandarmeriei Cluj, în arest la domiciliu pentru agresiune sexuală asupra unei fete de 17 ani

5 Femeie de afaceri din România, țepuită de 2,5 milioane de dolari de un escroc care se dădea drept prințul moștenitor al Dubaiului