Un director din România şi-a băgat în contract o clauză prin care ia salariul pe 15 ani dacă e concediat. Câţi bani a primit în final adevarul.ro marți, 26 august 2014, 12:26 Distribuie Sursa: adevarul.ro Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»