Domnule preşedinte, Lenuţa e prea mică pentru anvergura dvs. Lăsaţi-o naibii în pace, vă faceţi de râs. Dacă nu vă veţi fi făcut deja.

Penibilă, şi de o consecvenţă ce trădează boala, devine, pe zi ce trece, obsesia promovării Lenuţei, ca om politic, de către Traian Băsescu. Domnul preşedinte al României pare a fi unul din puţinii români care nu văd că această biată prostuţă ce inspiră milă, dacă eşti bărbat adevărat, nu merită mai mult de o cafea pe fugă, cu trei vorbe schimbate din bun-simţ faţă de o femeie. A-i face partid, reclamă, a vorbi despre viitorul ei strălucit, înseamnă, domnule preşedinte, să ne scuzaţi, că v-aţi prostit.


populare
astăzi

1 VIDEO „Putin a zis că se retrage după ce a văzut clipul” / Videoclipul cu Radu Miruță care a încins spiritele pe internet

2 Antena 3 a rămas cu „ventilatorul” pornit lângă Daciana

3 PSD a ajuns la distanță de trei procente de USR. Ce scor înregistrează AUR și PNL în ultimul sondaj INSCOP

4 Realitatea Plus scade în fața unei televiziuni rivale. Un post tv dintre primele 3 pierde puternic audiență

5 „Faceți plinul la mașină, acum” / Avertismentul unui analist care vorbește de o criză mondială ca în anii `70