Ponta, obrazul tău e prea murdar pentru scuipatul meu!

Victore, mi-am programat primul scuipat pe obrazul tău pătat când flocul muiat în rahat Liviu Pop a tăiat curentul, disperat, comisiei care redacta raportul despre oribilul tău plagiat. 

Numărul scuipaților răsăriți în gâtul meu a crescut cu fiecare zi a trecerii tale prin istoria recentă a acestei țări. Proporțional cu dorința de a-ți da și eu o marțe neagră de să mă ții minte toată viața ta.

Când văd însă acum cum îți scoți bietul copilaș în față, punându-l scut, ,,cu vitejie'', între escrocheriile tale și procurori, realizez, dobitocule, că obrazul tău e prea murdar pentru scuipatul meu!


populare
astăzi

1 VIDEO „Putin a zis că se retrage după ce a văzut clipul” / Videoclipul cu Radu Miruță care a încins spiritele pe internet

2 Despre lovitura asta încasată de americani de la iranieni s-a vorbit foarte puțin. Or mai fi și altele?

3 Antena 3 a rămas cu „ventilatorul” pornit lângă Daciana

4 PSD a ajuns la distanță de trei procente de USR. Ce scor înregistrează AUR și PNL în ultimul sondaj INSCOP

5 Dilema ghiocelului / „Mașina în care s-a urcat costa 50.000 de euro” / O fotografie distribuită de Lucian Mîndruță a încins Facebook-ul