Prinţul William şi Kate Middleton postează o nouă fotografie cu fiul lor de opt luni

Prinţul George, al treilea pe linia de descendenţă a tronului britanic, a fost fotografia în braţele mamei sale, în timp ce tatăl lui este alături lui Kate Middleton şi ţine câinele familiei, Lupo. Familia regală se afla la apartamentul lor din Palatul Kensington, în Londra.

Imaginea idilică a fost surprinsă de fotograful Jason Bell, la începutul lunii martie. Acelaşi artist a făcut şi fotografiile de la botezul Prinţului George , care a avut loc în octombrie.

Prinţul William şi Kate Middleton vor pleca la începutul lui aprilie într-o călătorie împreună cu fiul lor, propunându-şi să viziteze Noua Zeelandă şi Australia.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 VIDEO Răsturnare de situație? / „Mai trebuie votată moțiunea de cenzură de marți?" / S-a răzgândit Simion? O nouă țeapă pentru PSD?

2 Motivul crimei care a îngrozit Elveția: de la viața „perfectă” la buncărul în care o fostă Miss a fost dezmembrată de „soțul perfect”

3 VIDEO Umbrărescu a adus 5.000 de oameni pe A7, lucrează non-stop și s-a angajat să livreze ceea ce experții consideră imposibil

4 Cea mai seducătoare antrenoare, criticată după ce a leșinat în timpul meciului. Acuzată de prefăcătorie: „De la atâta gesticulat!”

5 Culisele unui schimb de prizonieri ca în filme. Cine este femeia predată Rusiei la pachet cu trădătorul Bălan