Bianca Drăgușanu are vânătăi şi în tălpi

Atunci când crede că a mai făcut un pas pentru a estompa vânătâile de pe membrele inferioare, se întâmplă să se accidenteze, aşa cum a păţit-o în urmă cu două săptămâni în propriul apartament din cauza unui umeraş de sârmă. Click! a surprins imagini în premieră cu picioarele vedetei pline de echimoze pe care şi le-a expus astfel la plajă weekendul trecut.

Bianca se luptă de zece ani să-şi acopere vânătăile pe care ea a povestit că s-a ales cu ele în urma unei bătăi crunte. Dacă pentru echimozele pe care le are pe gambe, în zona tibiei, vedeta a apelat la tot felul de soluţii, de la cantităţi uriaşe de fond de ten până la intervenţii chirurgicale, se pare că nu le-a găsit "leacul" semnelor inestetice pe care le are în tălpi.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Da, este Trump la Moscova. Este de amintit ce-a făcut după ce s-a întors de acolo...

2 O femeie l-ar fi ruinat pe bogatul Ioan Niculae. Dezvăluirile unui fost apropiat din fotbal

3 Cum a reușit Iranul să lovească unde americanii păreau invincibili. Adevărul incomod pentru Trump: „Asta arată o evaluare greșită”

4 O fotografie istorică...

5 Iranul dă șah economiei mondiale, dar americanii mai au o carte de jucat. Expert: „E o armă teribilă”