Copiii lui Michael Jackson au cheltuit 4 milioane de euro într-un an

Paris, Prince și Bigi, copiii lui Michael Jackson, ar fi cheltuit 4 milioane de euro într-un an. Avocații fostului rege al muzicii pop au dezvăluit cheltuielile copiilor clientului lor decedat, relatează 7sur7.be.

Prince (18 ani), Paris (16 ani) și Bigi (13 ani) sunt în grija bunicii lor paterne, Katherine, și duc o viață luxoasă, potrivit datelor furnizate de avocați.

Într-un document de acum doi ani se poate vedea că cei trei moștenitori ai lui Michael Jackson au avut cheltuieli de 4 milioane de euro într-un an, o mare parte din ei fiind dedicată educației lor.

Paris și Prince învață la Buckley High School, unde numai cheltuielile de înscriere sunt de circa 70.000 de euro. Bigi urmează cursurile unei școli pentru copii supradotați, unde un an de școlarizare se ridică la 25.000 de euro, încheie 7sur7.be . AGERPRES


populare
astăzi

1 Și chestia asta pute tot a Servicii...

2 Emil Constantinescu dezvăluie că a fost la un pas să fie asasinat de un om de încredere al lui Iliescu. Cine a oprit „execuția”

3 „Aparatele video de la Cotroceni sunt făcute de o companie despre care se știe în toată lumea că face spionaj” / Dezvăluiri făcute de fostul ambasador…

4 Replici tăioase între vicepremierul Oana Gheorghiu și Sebastian Ghiță. „Dă...Oano...banii înapoi!”. „Domnule Ghiță, veniți acasă”

5 „Trei roboțași defecți egalează prostia umană” / CTP, despre reprezentanții MApN care au prezentat incidentul din Galați