Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof

Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof

Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof / FOTO: www.weibar.net

Procesul este în plină desfăşurare la Houston. Procurorii spun că inculpata a mai avut episoade de gelozie şi violenţă. Într-un acces de furie şi-ar fi imobilizat concubinul şi l-ar lovit în repetate rânduri cu tocul unui pantof.

Avocaţii apărării spun, însă, că femeia a acţionat în legitimă apărare, după ce iubitul său, aflat în stare de ebrietate, a agresat-o. Procesul este abia la început, iar acuzata este judecată în libertate.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 BREAKING Duplicitate de doi lei, ca la CCR / Priviți, „Olguțel” a votat cu Mercosur, la fel ca 9 din cei 11 pesediști din PE!

2 Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de la Marco Rubio la o întâlnire cu giganții petrolieri

3 „Asistăm la sfârșitul unei ere și asta privește și România”. Americanii schimbă regulile jocului: cine urmează după Venezuela

4 VIDEO „Am militat ca România să treacă la euro cât mai rapid. A fost o rezistență incredibilă, interese să rămânem așa”

5 Două românce, prinse la Otopeni cu bani, bijuterii și ceasuri în valoare totală de 3 milioane euro