Cristina Dochianu prezintă ştirile sportive la Prima TV

Cristina Dochianu prezintă ştirile sportive la Prima TV

„Mă bucur că am şansa de a lucra într-un domeniu care mi-a plăcut dintotdeauna. Am simţit că ma aflu in locul potrivit, încă de la primele probe“, spune Cristina Dochianu. Moderatoarea e încântată atât că apare pe sticlă, cât şi că lucrează cu o echipă de profesionişti.

„Sunt fascinată de tot ce ţine de munca în redacţie, nu doar de pupitrul ştirilor, şi îmi doresc foarte mult ca telespectatorii să prefere ştirile din sport de la Prima TV “, mai zice „noua achiziţie“ a jurnalului Prima TV, ce începe de la ora 18.00.

Absolventa de la ASE şi fosta prezentatoare de la Antena 1 şi GSPTV s-a căsătorit anul trecut cu Cristian Fogarassy.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Așa o fi? / Știința oficială i-a declarat lucrările „pseudoștiință”. Colegii râdeau. Presa îl acuza de șarlatanie

2 VIDEO Uite o chestie care merită văzută și care spune multe despre unele personaje „glorioase” după decembrie 1989...

3 Stenograme explozive / când l-a avertizat Putin pe Bush că Ucraina va declanșa o confruntare de durată

4 Amănunte care dau fiori despre cum și-a obținut Putin emisarul american preferat

5 Indignarea unui muncitor român stabilit în Spania, după ce i s-a oferit un salariu de 1.800 euro: „Nu acceptați aceste mizerii”