Cum l-a FELICITAT Penalul pe Dragnea, de ziua lui

Relația dintre Dragnea și Penal ''duduie de dragoste și respect reciproc''. 

'Mi-a transmis astăzi la mulți ani printr-un SMS, pe care l-am primit cu drag. Mi-a zis că pleacă, nu mi-a zis unde, nici nu l-am întrebat, am aflat și eu ulterior', a spus Dragnea, la Palatul Parlamentului când a fost întrebat dacă Ponta l-a felicitat de ziua lui.

Penalul participă miercuri și joi, în Mexic, la Summitul Global pentru o Guvernare Deschisă, adică și-a luat, ca băieții, o mică vacanță în Mexic. Că acolo nu mai fusese din tinerețe...


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...