Decizie SURPRINZĂTOARE luată de Andreea Esca

Pentru că are un program deosebit de încărcat și este obișnuită cu un ritm alert în fiecare zi, Andreea Esca a decis ca duminică, să uite de toate grijile și să lase mașina acasă, totul pentru o plimbare relaxantă cu bicicleta, scrie ziarulring.ro.

Știrista a postat pe o rețea de socializare o fotografie care o înfățișează gata să urce pe bicicletă.

"Am hotarat! Azi lasam masinile sa se odihneasca:-). Si pedalam:-)!", a scris Esca.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...