Femeie din Turcia, condamnată la plata unei amenzi pentru că soțul s-a ranit în timp ce o bătea

O femeie din Turcia a fost condamnata la plata unei amenzi pentru ca sotul ei a suferit o leziune la o mana in timp ce o batea, informeaza site-ul agentiei ANSA, preluat de Mediafax.

Femeia a fost salvata de cateva ori de politie de furia sotului ei, care o batea zilnic.

Dupa reclamatii repetate, femeia fusese plasata intr-un centru special, dar sotul ei a mers acolo, profitand de vizita copiilor, si a agresat-o din nou.

La ultima agresiune, sotul violent s-a ranit la o mana in timp ce o batea. Un judecator din Ankara a stabilit ca sotul avea dreptate, condamnand-o pe femeie la plata unei amenzi pentru provocare de leziuni.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...