Fiica lui Whitney Houston a fost transferată într-un spital din Atlanta

Bobbi Kristina Brown, fiica regretatei cântărețe Whitney Houston, a fost transferată de la Spitalul North Fulton, unde fusese internată și plasată în comă indusă sâmbăta trecută, la Spitalul Emory din Atlanta, au informat mass-media locale, citate miercuri de EFE.

Ziarul Atlanta Journal Constitution (AJC) a informat că familia lui Bobbi, în vârstă de 21 de ani a cerut să-i fie respectată intimitatea cât timp tânăra "luptă pentru viața sa". AGERPRES


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...