Fostul ACAR V.Zgonea se însoară, din nou, la 48 de ani

Fostul acar chefere ajuns președintele Camerei Deputaților USL, Valeriu Zgonea, face nuntă. Din nou. După mai mulți ani de concubinaj în care a beneficiat sexual, din plin, de atuul funcției, a decis să o bage în legalitate pe amărâta care îl suportă.

Nunta, ca la orice ghiorțan, va avea loc pe 4 iulie la Palatul Snagov. Mireasa se numește Laura Bumbu, aceasta fiind angajată consilier chiar la cabinetul lui Zgonea. Potrivit unui memorandum al Camerei Deputaților, Zgonea și-a luat cu el concubina în mai multe deplasări externe, pe banii statului.

 Anterior, așa cum spuneam, cretinul din Craiova a avut alte numeroase agățări. Una care a ieșit la suprafață este cea cu Carmen Gheorghe, fostă angajată SPP. 




populare
astăzi

1 Succes la Cernavodă / Nivelul Dunării, cu 8 cm mai sus după scufundarea barjelor

2 Primele imagini cu tinerii care au atacat cu topoare și pietre o ambulanță în Cluj. Cei trei au fost săltați de polițiști și reținuți

3 „La 1.600 de lei, mai bine nu te prezentai”: O invitată, mustrată pentru darul de nuntă

4 Roșiile din Olt, de cinci ori mai scumpe în Ardeal: legumicultorii cer controale și piețe directe

5 VIDEO „Ne omorau dacă ne blocau” / Clipe de groază trăite de personalul medical din ambulanța atacată cu topoare, bâte și pietre în Cluj