FOTO Farsa de 1 aprilie făcută de cel mai popular site de torrente din România

Filelist.ro, cel mai popular site de piraterie din România, şi-a frustrat azi utilizatorii.


Pagina de Facebook a serviciului de torrente are peste 250.000 de fani. Mulţi s-au arătat deranjaţi de farsa făcută de administratorii site-ului.


Cei de la Filelist au decis să inverseze lista cu torrente, astfel încât să poată fi citită cu ajutorul unei oglinzi, sau prin realizarea unor setări de afişare.


„După cum aţi observat, FileList a adoptat un nou stil. Nouă ne pasă de vederea ta. Radiaţia electromagnetică a monitorului tău e o treabă serioasă, cel puţin pentru noi. Priveşte FileList în oglindă, începând de azi! Ai grijă de ochii tăi“, au scris administratorii site-ului, pe Facebook.


Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Recomandarea Barclays către investitori: Vindeți titlurile României și cumpărați-le pe cele ale Ungariei!

2 Modul cum Iranul folosește rachetele nedumerește analiștii militari. Ce ar putea semnala acest lucru

3 Da, este Trump la Moscova. Este de amintit ce-a făcut după ce s-a întors de acolo...

4 Cum a reușit Iranul să lovească unde americanii păreau invincibili. Adevărul incomod pentru Trump: „Asta arată o evaluare greșită”

5 O diplomată aflată la post în Emiratele Arabe Unite critică Parlamentul pentru că a permis SUA să folosească baza Kogălniceanu