Ioana Băsescu a născut un băieţel. Preşedintele: S-a născut primu Băsescu

Fiica cea mare a preşedintelui Traian Băsescu, Ioana Băsescu, a născut în această dimineaţă un băiat. Anunţul a fost făcut pe pagina de Facebook a presedintelui.

Traian Basescu a postat cateva fotografii cu nou-nascutul purtand dungi marinaresti, cu mesajul: "Astazi, in jurul orei 07.50, s-a nascut primul Basescu. Este sanatos, are 3,4 kg si tipa!"




populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?