Mihai Bendeac revine la TV

Va avea un nou proiect intitulat "Jurnalul unui burlac", titlu ce îi aparţine actorului. El a mai făcut o serie de precizări legate de proiect.

"I AM BACK!

1. Pentru prima data, brand-ul (titlul) a ceea ce fac pe TV, imi apartine. Era si cazul... :))

2. Show-ul este un videoblog saptamanal de comedie, axat pe parodie si satira.

3. Durata lui: 22 de minute. Evident, as castiga mai multi bani daca ar fi mai lung. Dar diferenta dintre televiziune si sex este ca, in televiziune, calitatea este invers proportionala cu durata... ;P Plus ca, ciudat sau nu, ii incurajez pe oameni sa petreaca din ce in ce mai putin timp la televizor.

4. Pana pe 31 decembrie anul acesta, emisia (conceputa altminteri pentru net), va fi difuzata de catre Prima TV. Apoi, vedem. Eu mi-as dori tot Prima, sincer..

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...