Oana Roman, dusă de soţ la SPITAL

Oana Roman / FOTO: Marius Bărăgan

Oana Roman a zabovit cam o ora in spitalul in care a nascut, timp in care Marius Elisei, sotul ei, a asteptat rabdator in masina. Calmul pe care il afisa trada faptul ca nimic ingrijorator nu se intamplase cu sotia lui.

"Nu a fost nimic grav, stati linistiti. A fost un control de rutina, o ecografie care trebuie efectuata in mod normal la o perioada fixa de timp, dupa nastere. Totul este in regula, asa ca ma pot intoarce linistita la printesa mea, cum imi place sa o alint pe fetita mea si a lui Marius", a declarat Oana Roman pentru WOWbiz.ro .

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O informație interesantă