Rusoaice FOCOASE şi covoare. Până şi ruşii s-au şocat de ce fac femeile lor pe Facebook | GALERIE FOTO

Rusoaicele sunt în stare de orice pentru a atrage atenţia bărbaţilor pe reţelele de socializare şi încearcă să se fotografieze în cele mai obraznice ipostaze.

Din fotografiile pe care tinerele din Rusia le postează cu mândrie pe reţelele sociale, nu lipseşte un element de decor pe care îl consideră foarte important: covorul.

De cele mai multe ori, efectul care rezultă din această idee deloc originală este invers faţă de cel pe care îl aşteaptă. În loc să atragă laudele celor care le văd fotografiile, ele devin victimele glumelor internauţilor.

Vedeţi în galeria foto atasata articolului cele mai penibile ipostaze în care rusoaicele s-au fotografiat alături de covoarele din casă.




populare
astăzi

1 Un document care dă fiori...

2 Grindeanu și Simion și-au îngropat șandramalele? Directorul INSCOP spune că e dezastru pentru AUR și PSD

3 Voi ați citit asta? /

4 Uite o informație care dă de gândit despre „imbatabilii” americani...

5 Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei puncte critice din dosarele Ministerului de Externe