Sean Pen și Charlize Theron au rupt logodna (presă)

Sean Pen și Charlize Theron au rupt logodna (presă)

Actorii Sean Pen și Charlize Theron au rupt logodna și au pus capăt la peste doi ani de relație, relatează mass-media americane miercuri citate de AFP. Cele două vedete de la Hollywood au fost văzute ultima dată împreună la Festivalul de la Cannes în mai, unde Charlize Theron și-a prezentat filmul "Mad Max". Potrivit publicației US Weekly, Charlize Theron, 39 de ani, este cea care a decis să pună capăt relației cu Sean Penn, 54 de ani.

Cei doi actori au împărtășit în 2004 unul din momentele cele mai prielnice din cariera lor când au primit Oscarul pentru cel mai bun rol principal, ea pentru filmul 'Monster' iar el pentru 'Mystic River'. Sean Penn a primit a doua oară trofeul, în 2009, pentru rolul lui 'Harvey Milk'.

Nimic nu lăsa să se întrezărească această despărțire având în vedere că Charlize Theron declara luna trecută revistei britanice Elle: 'În afară de faptul că este partenerul meu, este și bărbatul vieții mele'.

Charlize Theron a filmat sub regia lui Sean Penn lung-metrajul 'The Last Face', a cărui lansare este prevăzută anul acesta și în care joacă alături de actorul spaniol Javier Bardem. AGERPRES


populare
astăzi

1 Traian Simionca, primarul PSD din Livezile, reținut pentru viol după ce a agresat sexual o angajată chiar în biroul lui

2 Pe ăstea le-au epuizat, ce urmează? / „Rezervele sovietice infinite” sunt un mit care se destramă

3 „Ucraina va fi a noastră în întregime în maxim doi ani. Deja se lucrează la programe de urgență de reabilitare psihologică a populației”

4 „Cât de prost trebuie să fii!” / Doi români filmați alergând pe pistă după un avion Wizz Air, după ce au spart un buton de urgență

5 VIDEO „Nu-mi vine să cred ce văd” / Cum arată Lacul Vidraru după ce nivelul apei a scăzut cu peste 100 de metri