Teo, DEZVĂLUIRI despre "GREŞEALA VIEŢII" ei

Aproape doi ani deputat PDL, între 25 aprilie 2010 şi 3 februarie 2012, Teo Trandafir recunoaşte că politica nu a fost un domeniu potrivit pentru ea. Deşi s-a retras din motive de sănătate, realizatoarea TV nu ar accepta să mai intre în politică pentru că e un domeniu de neînţeles pentru ea.

"Nu mă interesează să mai intru în politică. Am fost acolo şi n-am înţeles nimic. Nu ştiu dacă e simplă sau complicată, dar n-am înţeles nimic. E ca şi cum ai cere unui copil să înţeleagă repede chimia anorganică. Nu spun că persoanele care o practică nu o înţeleg, dar eu, Teo, n-am înţeles nimic!", a mărturisit Teo Trandafir.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Partidele nu se mai închină la „șeful sistemului”. Au căzut măștile

2 Acesta este PSD, oameni buni...

3 O hartă care arată ce imbecili și corupți ne-au condus și ne conduc...

4 Așa o fi?

5 Începe prăbușirea? / Conturile ROMATSA ar fi fost blocate în urma executării silite inițiate de Pfizer împotriva statului român