Traian Băsescu junior, în vacanţă pe Coasta de Azur

Traian Băsescu junior, însoţit de părinţii săi, Elena Băsescu şi Bogdan Ionescu – Syda, care au fugit de ploile din România pe Coasta de Azur, locul preferat de vacanţă al anturajului fostului preşedinte Traian Băsescu, fiind celebre partidele de table pe plajă ale lui Adriean Videanu şi Bebe Ionescu, tatăl lui Bogdan Ionescu-Syda, scrie  BN24.ro .

Probabil că şi cuplul EBA-Syda folosesc drept locuinţă de vacanţă vreo vilă de-a familiei Ionescu, având în vedere că, la coborârea din avion, pe aeroportul din Nisa, EBA a fost auzită întrebând în româneşte „unde găseşte cheile”.

Cei doi se simt pe Coasta de Azur ca acasă, tabloidele publicând în fiecare an fotografii cu ei pe plajele din sudul Franţei.


populare
astăzi

1 O informație picantă despre noul noul ayatollah al Iranului. Provine dintr-un document CIA, care l-a spionat la Londra

2 „Au fost atât de incompetenți încât au lăsat toți militarii în baze, crezând că aceștia nu vor fi țintă” / Fisurile operațiunii americane în Iran

3 VIDEO Un adevărat iad pe pământ...

4 „Un savant în știința militară” / O informație care dă fiori despre Mojtaba Khamenei, ales noul ayatollah al Iranului

5 Cazul româncei cu cel mai mare scor din istoria celui mai dificil examen pentru medici în Spania. Colegii o acuză că a copiat