Vedete la Casa Albă: cine a luat cina cu Barack Obama?

Este un eveniment cu atât mai strălucitor cu cât în fruntea lui stă Preşedintele Statelor Unite, Barack Obama.

Balul Asociaţiei Corespondenţilor de la Casa Albă a reunit vedete de soi de la Hollywood, precum Julia Louis-Dreyfus, Sofia Vergara, Lupita Nyong'o, Robert DeNiro, Joe Manganiello, dar mai bine urmăriţi selfie-urile pe care le-au făcut multe dintre acestea la renumita cină din Washington DC.

Lupita Nyong'o

Cea mai hot actriţă a momentului nu s-a sfiit să se pozeze în timpul turului Casei Albe, purtând o rochie foarte feminină. Ea s-a pozat şi cu Mindy Kaling la bal.

Vezi mai multe celebrităţi care s-au pozat la marele bal american, pe www.okmagazine.ro!

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului