Vedete la Casa Albă: cine a luat cina cu Barack Obama?

Este un eveniment cu atât mai strălucitor cu cât în fruntea lui stă Preşedintele Statelor Unite, Barack Obama.

Balul Asociaţiei Corespondenţilor de la Casa Albă a reunit vedete de soi de la Hollywood, precum Julia Louis-Dreyfus, Sofia Vergara, Lupita Nyong'o, Robert DeNiro, Joe Manganiello, dar mai bine urmăriţi selfie-urile pe care le-au făcut multe dintre acestea la renumita cină din Washington DC.

Lupita Nyong'o

Cea mai hot actriţă a momentului nu s-a sfiit să se pozeze în timpul turului Casei Albe, purtând o rochie foarte feminină. Ea s-a pozat şi cu Mindy Kaling la bal.

Vezi mai multe celebrităţi care s-au pozat la marele bal american, pe www.okmagazine.ro!

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan