VIDEO INCREDIBIL. A făcut un semn obscen în trafic, apoi a primit răsplata meritată

A făcut un semn obscen în trafic, apoi a primit răsplata meritată

Un clip video postat pe Youtube surprinde momentul uimitor în care un şofer nesimţit, care face un semn obscen către un coleg de trafic, primeşte o pedeapsă binemeritată.

Omul, aflat într-o camionetă, depăşeşte maşina din care se filmează întreaga poveste şi, mai târziu, derapează şi iese de pe şosea.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?