VIDEO NEVEROSIMIL/Ce BOU!

Gabriel Stan a încurcat instanţa supremă cu sediul DNA. Viceprimarul Constanţei s-a învârtit luni timp de 10 minute prin sediul Direcţiei Naţionale Anticorupţie până şi-a dat dat seama că, de fapt, voia să ajungă la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie unde magistraţii judecau cererea de prelungire a mandatului de arestare preventivă a lui Radu Mazăre.

„Merg că are (Radu Mazăre, n.r.) proces. Am greşit destinaţia”, le-a spus Gabriel Stan jurnaliştilor.


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 Hopa, ce avem noi aici?