A început concursul PROSTUL ANULUI?

De o priveliste rara au avut parte bucurestenii din zona Lujerului, dupa ce soferul unui Renault a ajuns cu masina pe treptele care duceau spre un pasaj pietonal subteran, relatează  Aktual24.ro Ț

Masina soferului din Bucuresti a ramas suspendata pe trepte si a fost nevoie de 10-12 trecatori ca sa o ridice pentru a o repune pe carosabil. Incidentul s-a petrecut in zona Cora Lujerului – Bulevardul Iuliu Maniu. 

Toata lumea si-a imaginat ca masina a derapat din cauza ploii, insa se pare ca nu a fost nici pe departe asa. 

„Mi-a facut ziua omu’ asta
I: Da cum ati reusit sau ce ati vrut sa faceti?
R: Am vazut semn la dreapta si aici am crezut ca este iesirea”
Cum ati luat ma voi permisul? ” – este comentariul care insoteste imaginea de mai sus, postata pe Facebook de Zaharia Adrian, unul dintre cei care se afla prin preajma in momentul producerii incidentului. 

„Fast&Furious de Militari”, a scris altcineva intr-un comentariu.




populare
astăzi

1 Judecătoare de Curte de Apel: „Nesimțitul ăla cocoțat prea sus pentru nivelul lui moral și intelectual” / „Muie USR”

2 Cool! Așa o fi?

3 Mai mulți parlamentari neafiliați aleși pe listele AUR, SOS, POT și PSD s-au alăturat grupului PNL. Bolojan: „Avem o situație interesantă”

4 Pactul din umbră de la Beijing. Detaliul din vizita lui Trump în China care a alertat democrațiile occidentale

5 Stagnare și inflație mare / „Sprâncenatul” a cam dus România în cap, spun datele Comisiei Europene!