Antena3 MOARE, dar MOARE cu Băsescu de gât!

Dau oameni afară, scad salarii, pierd în fiecare zi telespectatori. Nu contează! Antena3, chiar dacă moare, va muri cu Băsescu de gât. 

Ăsta este ordinul dat pe unitate de bătrâna hoaşcă securistă şi micuţii îl execută cu stoicism. Că noi credem că plăcerea le-a dispărut de mult. Mai nou, i-au pus coadă lui Băsescu. Probabil că o echipă îl urmăreşte, de la distanţă, în fiecare zi. Acum l-au prezentat pe Băsescu în curtea vilei din Mihăileanu. "Acolo unde ar trebui dus de anchetatori pentru reconstituire. În Strada Mihăileanu, unde şi-a dat singur o casă", a spus jegul de Gâdea.




populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?