Băse RELOADED? Mai are România nevoie de el?

Traian Băsescu s-a înscris în PMP. Nu s-a organizat evenimentul festiv, dar el va avea loc într-un moment pe care îl va decide împreună cu principalii săi colaboratori, în stilul caracteristic. Este însă deosebit de activ pe temele majore ale zilei. A-i mai trece acum în revistă, după atâția ani, calitățile și defectele, realizările și eșecurile, ar fi o pierdere de timp. Fiecare cetățean al României are propria imagine despre aceste repere.

Noi vă propunem spre dezbatere subiectul pornind de la întrebarea dacă, în acest moment, România mai are nevoie de omul politic Traian Băsescu. 

Așadar, mai are nevoie România de el?

Opinați...


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...