CÂRTIŢA din PSD a mai livrat doi baroni la DNA

Încă doi baroni PSD vor deveni clienţi pentru procurorii DNA în urma datelor furnizate de pesedistul care a decis să colaboreze cu autorităţile. 

La degringolada care s-a instalat deja în PSD, în pofida mesajelor de faţadă care se dau la TV, se va mai adăuga un nou lot de ,,judeţeni''. Aşa sunt denumiţi la DNA cercetaţii din teritoriu, indiferent de culoarea lor politică. 

Pe lista bănuiţilor din PSD că ar fi CÂRTIŢA care livrează la DNA se află mai multe nume. Începând cu Gheorghe Nechita, primarul Iaşiului, şi terminând cu ,,patriotul'' Marian Oprişan.

Vă informăm cu acest prilej că numai pe comisarul.ro veţi găsi cele mai intime informaţii din interiorul PSD.


populare
astăzi

1 Primele detalii concrete despre ancheta în care i-a fost confiscat telefonul lui Arafat

2 De citit...

3 Bolojan / Coaliția a ajuns la un acord pentru creșterea vârstei de pensionare pentru polițiști și militari

4 Priviți, procurorii au găsit 350.000 de euro în cutii de pantofi la fostul șef de cabinet al lui Grindeanu, actualul șef al Autorității Rutiere

5 Lovitură pentru Washington / Italia a refuzat accesul bombardierelor SUA la baza strategică din Sicilia, deși avioanele erau deja în aer